O nás

Vánoční cukroví od Kryštofa pečeme již několik let a díky přízni našich zákazníků se snažíme, aby každý rok naše kolekce nejen potěšila, ale i překvapila novými chutěmi.

I z tohoto důvodu v naší krabici najdete jak tradiční druhy vánočního pečiva, jakými jsou linecké květy, vanilkové rohlíčky, kokosky podle jedinečného místního receptu, tak i takové, jež jsou zcela nové, ale pochází z klasických chutí různých koutů světa. Můžete tak ochutnat čoko chilli košíčky, kandovaný pomeranč, ovocné želé a další. Pro jejich přípravu, pečení a také zdobení využíváme jak řadu lokálních surovin, tak i ingredience z různých koutů světa, ať už je to čokoláda, vanilka, citrusové plody a podobně, které přidávají naši kolekci další chutě a vůně.

 

Kryštof

S příchodem podzimu se naše výrobna mění v malou manufakturu, kde se ručně vyrábí jednotlivé druhy naší vánoční kolekce. Každá sladká dobrota je od své myšlenky až po svou finální realizaci dílem Kryštofa Sajdoka, který se gastronomii věnuje již dlouhá léta. Své základní zkušenosti prohloubil zejména absolvováním mezinárodní kuchařské školy v Londýně a praxí v řadě známých restaurací. Následně se jeho dovednosti rozšířily i díky bohatým zkušenostem v oblasti cateringu. Po návratu do České republiky sestavil svůj tým a jako Executive Chef jej vedl v hotelu Vitality. V současné době se věnuje své cateringové společnosti, která poskytuje tyto služby v našem regionu.